lazer makineleri

fiber-laser-cutting-1

Fiber Lazer Kesim Makinesi

3000*1500 mm çalışma alanına sahip fiber lazer kesim makinesi otomatik tabla değiştirme özelliğine sahiptir. 500W - 8KW güç seçenekleri ile güç ve hız isteyen tüm kullanıcılarına seçenekler sunan model çeşitli otomasyon destekleri ile birçok sektöre değer katmaktadır.

attract-laser-1410

Lazer Kesim Makinesi

Lazerle ahşap ve pleksi kesmede odak noktası çok önemlidir, odaklama lensleri isteğe göre kişiselleştirme seçenekleridir. Ahşap veya Pleksi çeşidine bağlı olarak 1 mm - 20 mm arası kalınlığa kadar lazerle kesilebilir. Deri kesimlerinde kokusuz ve temiz lazer kesim mümkündür.

lazer-markalama-makinesi

Fiber Lazer Markalama

100*100 mm - 300*300 mm arasında çalışma alanına sahip fiber lazer metal, ABS, Ahşap ve MDF markalama makinesi otomatik odakalama özelliğine sahiptir*(Opsiyonel) 10W - 100W arasında güç ve hız seçenekleri sunan model çeşitli otomasyon destekleri ile birçok sektöre değer katmaktadır.

Galvo-Lazer

Galvo Lazer Makinesi

Attractlazer galvo ile, Cam ve ayna üzerine kumlama dahi yapılamayacak hassasiyette desenler yapabilirsiniz. PVC,Lam ve doğal ahşap üzerine ayrıca MDF, boyalı arkalık gibi kaplamalı malzemelere lazer desen uygulaması yapabilirsiniz.